Понедельник, 19.03.2018, 21:20
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Інструмент блокування URL
21:13
Інструмент блокування URL
Цей інструмент дозволяє тимчасово блокувати сторінки ресурсу в записі Search Console, щоб вони не відображалися в результатах Пошуку Google. Детальніше про інших типах сторінок.

Сторінки блокуються на термін до 90 днів. Після цього вони знову будуть відображатися в результатах пошуку (дізнайтеся, як блокувати сторінки назавжди).

Використовувати інструмент для блокування сторінок можуть тільки підтверджені власники відповідного ресурсу. Якщо ви не володієте ресурсом, перегляньте цю статтю.

Щоб тимчасово виключити сторінку з результатів пошуку Google, виконайте наступні дії:
Відкрийте цю сторінку.
Натисніть кнопку Створити новий запит на видалення.
Вкажіть відносний шлях URL потрібного зображення, сторінки або каталогу, а потім натисніть кнопку Продовжити. Шлях повинен ставитися до кореня ресурсу і містити косу риску /.
Виберіть у формі одне з наступних дій:

Тимчасово приховати сторінку з результатів пошуку і видалити з кеша Google. Сторінка не з'являється в результатах пошуку Google протягом 90 днів, а з кеша видаляється її текст і розширене опис. Після закінчення цього рядок сторінка буде знову показуватися. За час блокування Google повторно просканує сторінку і оновить її в кеші.

Видалити каталог. Весь каталог не з'являється в результатах пошуку Google протягом 90 днів, а з кеша видаляються копії всіх сторінок і фрагментів каталогу. Після закінчення цього рядок каталог буде знову показуватися. За час блокування Google повторно просканує сторінки і оновить їх в кеші.

Видалити сторінку з кеша. Сторінка видаляється з кеша, але залишається в результатах пошуку. Google оновить в кеші сторінку і фрагмент.
Натисніть Відправити запит. На його обробку може знадобитися до доби. Ми не гарантуємо, що запит буде виконаний. Перевіряйте статус запиту. Якщо він був відхилений, натискайте Детальніше, щоб переглянути додаткові відомості. Наприклад, ми можемо відхилити ваш запит по одній з наступних причин: поданий вами URL не відповідає вимогам до типу запитаної блокування або потрібно вказати інший тип видалення.
Надішліть додаткові запити, вказавши всі URL, за яким може відкриватися та ж сторінка, а також варіанти URL зі зміненим регістром, якщо ваш сервер їх підтримує. Наприклад, всі перераховані нижче URL можуть вказувати на одну і ту ж сторінку (як знайти її URL).

example.com/mypage

example.com/MyPage

www.example.com/mypage

example.com/page?1234.

Видалення сторінки з кеша або результатів пошуку не змінює розклад сканування Google і кешування сторінок. Google продовжує перевіряти сторінку, якщо вона існує і не заблокована іншим способом (наприклад, за допомогою тега noindex). Тому під час блокування Google буде сканувати і кешувати сторінки, якщо ви не видалили її або не встановили пароль, що і після закінчення терміну сторінка знову зможе з'являтися в результатах пошуку.
Як видалити сторінку назавжди

Інструмент блокування URL дозволяє видаляти сторінки на час. Якщо ви хочете видалити контент з результатів Пошуку Google назавжди, прийміть додаткові заходи:

Видалити або змінити вміст із веб-сайту (зображення, сторінки, каталоги) і переконайтеся, що сервер повертає код помилки 404 (Не знайдено) або 410 (Вилучено). Файли, формат яких відрізняється від HTML (наприклад, PDF), повинні бути повністю видалені з сервера. Детальніше про коди статусу HTTP...

Заблокуйте доступ до контенту, наприклад встановіть пароль.

Забороніть сканування сторінки з допомогою метатега noindex. Цей метод менш надійний, ніж інші.
Як відновити заблокований URL

Якщо потрібно відновити сторінку в результатах пошуку раніше закінчення строку тимчасового блокування, відкрийте сторінку статусу в Інструменті та натисніть Включити повторно. Обробка запиту може зайняти кілька днів.
Використання інструменту не за призначенням

Інструмент блокування URL призначений для термінового блокування контенту, наприклад в тих випадках, якщо випадково опинилися розкрито конфіденційні дані. Використання цього інструменту не за призначенням призведе до негативних наслідків для вашого сайту.

Не використовуйте блокування URL для видалення непотрібних елементів, наприклад старих сторінок з повідомленням про помилку 404. Якщо ви змінили структуру свого сайту і деякі URL в індексі Google застаріли, пошукові роботи виявлять це і повторно просканує їх, а старі сторінки поступово будуть виключені з результатів пошуку. Немає необхідності запитувати термінове оновлення.

Не використовуйте інструмент для видалення помилок сканування з аккаунта Search Console. Ця функція перешкоджає показу адрес в результатах пошуку Google, а не в записі цього сервісу. Вам не потрібно вручну видаляти URL. Згодом вони будуть виключені автоматично.

Не використовуйте блокування URL при роботі над новим сайтом. Якщо до нього застосовані санкції або він придбаний у колишнього власника, рекомендуємо подати запит на повторну перевірку. Повідомте при цьому, які зміни ви внесли і з якими проблемами зіткнулися.

Не використовуйте інструмент для перекладу сайту в автономний режим після злому. Якщо ваш сайт був зламаний і ви хочете видалити з індексу сторінки з шкідливим кодом, використовуйте інструмент блокування URL для блокування нових URL, створених зловмисником, наприклад http://www.example.com/buy-cheap-cialis-skq3w598.html. Проте ми не рекомендуємо блокувати всі сторінки сайту або ті URL, які потрібно буде проіндексувати в майбутньому. Замість цього видаліть шкідливий код, щоб роботи Google могли повторно просканувати ваш сайт. Детальніше...

Не використовуйте блокування URL для індексації правильної версії свого сайту. На багатьох ресурсах один і той же зміст і файли можна знайти за різними URL. Якщо ви не хочете, щоб ваш контент дублювався в результатах пошуку, прочитайте цю статтю. Не використовуйте інструмент блокування URL, щоб заблокувати небажані версії URL. Це не допоможе зберегти бажану версію сторінки, а призведе до видалення всіх версій URL (http/https, з префіксом www або без нього).


джерело: https://support.google.com/webmasters/answer/1663419?hl=ru&ref_topic=1724262
Просмотров: 94 | Добавил: Admin | Теги: Інструмент блокування URL | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar