Понедельник, 19.03.2018, 21:20
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Як прискорити індексацію сайту
20:52
Як прискорити індексацію сайту
Вступ
На початку статті хочеться зробити невеликий вступ. Як ви думаєте, що на сайті представляє основну цінність? Контент або дизайн? Ні, куди більш цінна аудиторія (відвідувачі) сайту. Як не крути, а основними їх джерелами є пошукові системи. Тому дуже важливо зробити так, щоб пошуковий робот відвідав ваш сайт і додав його в пошукову видачу. У цій статті буде описано ряд заходів, спрямованих на прискорення індексації сайту. Припустимо вашого сайту виповнився місяць, ви наповнили його унікальним вмістом, провели внутрішню оптимізацію. Що далі?

Карта сайту
 Вам знадобиться карта сайту (sitemap) у форматі xml. Для цього перейдіть на сторінку модуля "Пошук по сайту" в панелі управління. Натискаєте на кнопку "Адреси файлів Sitemap", яка знаходиться зверху. З'явиться спливаюче віконце, в якому знаходиться шуканий адресу.


Скопіюйте його в буфер обміну, так як він знадобиться вам у подальшому.

Google Webmaster Tools
 Тепер необхідно додати сайт в Google Webmaster Tools. Переходьте за посиланням і створюєте профіль у Google (можна скористатися існуючим). Після чого натискаєте кнопку "Додати сайт" на головній сторінці панелі. У віконці, що з'явилося введіть адресу головної сторінки вашого сайту.


 Потім натискаєте "Продовжити". Тепер вам потрібно підтвердити, що саме ви є власником сайту. Для цього завантажуєте запропонований HTML-файл, завантажуєте його через файловий менеджер на свій сайт і тиснете кнопку "Підтвердити". Якщо все зроблено правильно, то Google привітає вас з успішним підтвердженням прав власності на сайті. Поверніться на головну сторінку панелі і виберіть тільки доданий сайт зі списку. В меню зліва виберіть пункт "Конфігурація сайту" > "Файли Sitemap". На сторінці натискаєте на Додавання/перевірка файлу Sitemap".


 У віконці, що з'явилося дописуєте шлях до файлу sitemap.xml і тиснете "Відправити файл Sitemap". Все, можете завершити роботу з Google Webmaster Tools.

Яндекс.Вебмастер
Яндекс.Вебмастер дуже сильно схожий на вищеописаний сервіс. Входите в нього за допомогою профілю в Яндексі або створюєте новий. Потім клацаєте по посиланню "Додати сайт". На сторінці, що відкрилася в текстове поле вбиваєте адресу головної сторінки сайту і нажимате "Додати сайт".


 Знову ж вибираєте зручний спосіб підтвердження прав і прямуєте інструкції. Після цього в лівому меню перейдіть на "Налаштування індексування" > "Файли Sitemap". Введіть повний шлях до карти сайту і тиснете на кнопку "Додати".


Вітаю, ви і з цим сервісом розібралися. Ну що, йдемо далі?

Каталоги, RSS, рейтинги
 На цьому етапі ви будете реєструвати свій сайт в каталогах, рейтингах і RSS-каталогах. Тепер давайте по порядку. Створіть текстовий файл і наберіть у ньому назву (заголовок) сайту, що просувається, невеликий опис (буквально кілька речень). Також підберіть ключові слова, які так чи інакше мають зв'язок з спрямованістю вашого сайту. Впоралися? Відмінно, в Яндекс.Каталозі знаходите в рубрику "Каталоги". Зі списку вибираєте відповідні каталоги, переходьте на них, відкриваєте форму додавання і заповнюєте її.


 Це досить трудомісткий процес. Якщо у вас є вільні гроші, то можете придбати програму або замовити прогін на спеціальних сайтах.

Тепер приступаємо до реєстрації сайту в RSS-каталогах. Хочеться поділиться з вами невеликим списком цих самих ресурсів:
feedburner.com
liverss.ru
rssreader.ua/addfeed
www.plazoo.com/ru/addrss.asp
В процесі реєстрації вам знадобиться адресу RSS-стрічки. Він виглядає наступним чином: http://адрес-сайта/модуль/rss. Наприклад: http://win.ucoz.ru/board/rss. По черзі заповнюєте форми і реєструєте свою стрічку.

 Реєстрація в рейтингах відрізняється від реєстрації в каталогах тільки тим, що потрібно ще і код лічильника встановлювати. Натомість ви отримуєте посилання на сайт і докладну статистику. Список рейтингів доступний в Яндекс.Каталозі (рубрика "Лічильники та рейтинги").

Соціальні закладки та Ping-сервіси
Тепер зареєструвати сайт в соціальних закладках. Цей процес схожий на реєстрацію RSS-стрічки в каталогах. Реєструєтеся і заповнюєте поля на всіх наведених нижче сайтах. В цьому списку лише самі основні сервіси соціальних закладок.
bobrdobr.ru
мемогі.ru
moemesto.ru
www.mister-wong.ru
 links.i.ua
delicious.com
toodoo.ru
url.org
www.connotea.org
fwisp.com
Якщо у вас немає часу на це, але є гроші, то можете замовити прогін або купити спеціальну програму. Соціальні закладки не дають прямих посилань, зате суттєво прискорюють індексування сайту.

Допомогти швидше знайти роботам ваш сайт допоможуть Ping-сервіси. Вони інформують пошукові системи про появу на вашому ресурсі нової публікації. Є один чудовий безкоштовний сервіс Pingler.


 Він автоматично повідомить 83 Ping-сервісу про існування/оновлення вашого сайту. Правда є кілька нюансів. Заголовок сайту потрібно вводити латинськими буквами. Крім того в безкоштовному режимі повторний прогін доступний лише через 3 дні після попереднього.

Висновок
Думаю можна ставити на цьому крапку. Якщо ви все виконайте правильно, то потрапляння в пошукову видачу не змусить себе довго чекати. Вдалого вам просування! І пам'ятайте, що допустити помилку в SEO дуже просто, тільки виправити її буває практично не можливо...
Просмотров: 45 | Добавил: Admin | Теги: Як прискорити індексацію сайту | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar