Понедельник, 19.03.2018, 21:36
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 11 » Якщо ваш сайт ЗЛАМАЛИ... або ВКРАЛИ пароль...
16:11
Якщо ваш сайт ЗЛАМАЛИ... або ВКРАЛИ пароль...
Корисна інформація:

Хто зламує сайти?
Зламують сайти в 99% випадків ваш знайомі, друзі, однокласники, одногрупники і т. д.

Навіщо зламують сайти?
Зламують сайти для розваги, так як на ваших сайтах немає ніякої цінної інформації, якою б хуліган міг скористатися у корисливих цілях.

Хто винен в тому що зламали мій сайт?
В цьому винні тільки ВИ. Тому що не виконуєте мінімальних вимог безпеки.Як захиститися від злому сайту?

Не заходити в панель управління з чужого комп'ютера, інтернет кафе, інституту, школи і т. д.
 Якщо все ж зайшли з чужого комп'ютера, то ніколи не зберігати пароль за допомогою функції збереження паролів браузера. Завжди натискати кнопку "Вихід" перед закриттям браузера.
Не давати паролі нікому. Якщо, комусь дали, то завжди чекайте, що в один прекрасний день ваш сайт зламають.
Використовувати різні паролі для всього (пошта, панелі управління, користувача-адміна і т. д.).
Не використовувати легкі паролі (123456, 123qwe, qwerty, password, mypass тощо). Ваші паролі повинні мати такий вигляд: jDk9eu8kd (тобто випадковий набір символів).
 Не давати можливості писати новини, повідомлення в блогах, каталозі статей і скрізь, де можна використовувати HTML простим користувачам. Пам'ятайте, що ваш сайт потрібен тільки ВАМ, ніхто з простих користувачів не буде на ньому писати щось хороше. Якщо у вас є друзі, які хочуть допомогти вам з вашим сайтом перенесіть їх в іншу групу (наприклад, "Перевірені") і дозвольте цій групі додавати на сайт інформацію.
 Не призначайте адміністраторами та модераторами людей, яких ви погано знаєте. Адже якщо людина виявиться безглуздий і втратить або засвітить свій модераторский пароль, то хулігани обов'язково скористаються ним і нашкодять вашому сайту.
Намагайтеся керувати сайтом через панель управління. Якщо ви ще недосвідчений користувач (сайти ламають тільки у недосвідчених), то бажано у групи "Адміністратори" відключити можливості редагування даних через сайт.При створенні проекту uCoz ми робили великий акцент на безпеку системи. У даний момент ще не було жодного випадку, щоб доступ на сайт користувача зловмисник отримав НЕ з вини власника сайту або його модераторів. Тому ми настійно рекомендуємо вам дотримуватися викладених вище рад.

Зайти в панель управління uCoz можна тільки знаючи пароль, а його впізнати не допоможе ніякий XSS. Паролі не зберігаються cookies, а тільки на сервері в зашифрованому вигляді. Тому якщо зловмисник зайшов до вас в панель - значить ви допустили крадіжку вашого пароля (тобто не дотримувалися правил безпеки).P. S. Настійно рекомендується не поспішати відповідати на листи такого формату:

Quote
Поштова служба/(адміністрація вашого хостингу *@ваша_почта/хост проводить чистку акаунтів. Якщо Ви не хочете, щоб ваш аккаунт був видалений, дайте відповідь на цей лист, вказавши у полі "Тема" Ваш логін та пароль в наступному форматі: username; password
--
AdministratorQuote
Доброго дня!

Ми помітили безперервні атаки на ваш аккаунт в нашій системі uCoz.
Так само сталося зміни у вашій базі даних сайту, ми припускаємо що був замінений
пароль.
Для того що б атаки припинилися потрібно перенести ваш сайт на інший сервер. Для
цього необхідно змінити дані в uNet. Інструкція: відкривайте uNet панель -> налаштування
-> сервер -> вибирайте свій сайт -> змінюйте ваш сервер s28 на s29.
Якщо ви не можете самі налаштувати сервер відправте свій пароль нашого фахівця в
листі.


джерело: http://forum.ucoz.ru/forum/35-1461-1
Просмотров: 123 | Добавил: Admin | Теги: Якщо ваш сайт ЗЛАМАЛИ... або ВКРАЛИ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar