Online site Meder
Четверг, 18.10.2018, 18:25
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная БлогРегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
Новости Сайта [1]
Раздел о новинках и обновлении сайта
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19:33
Комп'ютерна безпека
Комп'ютерна безпека - розділ інформаційної безпеки, що характеризує неможливість виникнення збитку комп'ютера, що перевищує величину прийнятного збитку для нього від усіх виявлених і вивчених джерел його відмов в певних умовах роботи і на заданому інтервалі часу.


Кібербезпека - розділ інформаційної безпеки, в рамках якого вивчають процеси формування, функціонування та еволюції кібероб'ектов, для виявлення джерел кібернебезпечних, що утворюються при цьому, визначення їх характеристик, а також їх класифікацію та формування нормативних документів, виконання яких повинно гарантувати захист кібероб'ектов від всіх виявлених і вивчених джерел кібернебезпечних.


Кібербезпека - процес використання заходів безпеки для забезпечення конфіденційності, цілісності та доступності даних. Системний адміністратор забезпечує захист активів, включаючи дані локальної мережі комп'ютерів, серверів. Крім того, під охорону беруться безпосередньо будівлі та, найголовніше, персонал. Метою забезпечення кібербезпеки є захист даних (як в процесі передачі і / або обміну так і знаходяться на зберіганні). З метою забезпечення безпеки даних можуть бути застосовані і контрзаходи. Деякі з цих заходів включають (але не обмежуються) контроль доступу, навчання персоналу, аудит і звітність, оцінку можливих ризиків, тестування на проникнення і вимога авторизації.
Просмотров: 7 | Добавил: virtsite | Теги: Комп'ютерна безпека | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Copyright Mederfamily.ucoz.com© 2018
Хостинг от uCoz