Понедельник, 19.03.2018, 21:41
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 15 » Монетизація сайту - загальна характеристика
19:29
Монетизація сайту - загальна характеристика
Загальне по монетизації сайту


Монетизація сайту - це комплекс заходів, що проводяться на вашому сайті з метою одержання найбільшого прибутку. Монетизувати свій сайт на хостингу uCoz можливо без проблем звичайно ж якщо Ви будете грамотно все це робити. Хотілося б відразу попередити, що не варто думати про великий якоїсь прибутку в перші місяці створення сайту, скажу навіть більше її взагалі не буде, а що б з'явилася потрібно буде спочатку попрацювати над сайтом головне підняти відвідуваність і звичайно ж такі показники як ТиЦ і PR двома словами розкрутити сайт. Щоб сайт приносив максимально високий дохід, то варто його робити якоїсь однієї певної тематики і відповідно підбирати жанр реклами під тематику сайту. Так само варто задуматися якими способами ви збираєтеся монетизувати сайт. Для того що б Ви не копалися в інтернеті не наступали на купу граблів і відразу ж знали основи і з чого почати я наведу нижче інформацію якими ж способами можна монетизувати сайт та змусити приносити хороший дохід.

Типи і способи монетизації сайту


Надання своїх послуг - якщо у Вас є якісь вміння які можуть бути затребувані в інтернеті ви так само можете створивши сайт з даної тематики пропонувати свої послуги і контролювати свій дохід. Даний вид заробітку через сайт досить широко застосовується в інтернеті і все ще затребуваний.

Заробіток на файлах свого сайту - даний спосіб заробітку просто відмінно підходить для порталів надає софт, ігри, фільми та інше що важить великий розмір. Суть заробітку заклчюается в тому, що б ви завантажували свої файли в файловий хостинг такий як depositfiles.com, letitbit.net і багато інших. Дані файл обмінники будуть Вам платити за скачування файлів, які ви завантажили на їх сервери. середня ціна 5$ за 1000 скачувань.

Заробіток на рекламі - даний метод скоріше всього найпоширеніший. Суть полягає в тому що ви реєструєтеся в партнерській програмі встановлюєте код реклами на свій сайт і у Вас на сайті буде реклама сторонніх ресурсів. За цю рекламу можна отримувати гроші за кліки так і за покази все залежить від умов партнерської системи. Велика частина великих і високооплачуваних партнерок лояльні до системи ucoz і безперешкодно приймають сайт, але багато чого залежить від кол-ва відвідувань раджу реєструватися в партнерках тільки коли у сайту буде 500 - 1000 унікальних відвідувачів в день.

Заробіток на дії ваших користувачів - досить молодий вид заробітку швидко набирає темпи. Даний вид заробітку полягає не в тому скільки кліків буде здійснюватися по рекламі, а за конкретну дію яке буде вироблено на сайті рекламодавця наприклад це може бути реєстрація на сайті або покупка будь-якого товару. Цей спосіб монетизації через рекламу найбільш високо оплачувану від 10 рублів за одну дію до 10 000 рублів за дія тільки одного користувача. Але і відповідно підхід до цієї системи більш складний. Потрібно рекламу підбирати не за ціною, а за тематикою свого сайту.

Продаж місць, посилань на сайті - полягає в тому що б продавати місце під рекламу чужого сайта, під статті з посиланнями. Даний спосіб приносить досить високий дохід тільки в тому випадку, якщо у Вас високий ТиЦ і PR сайту. Я не вітаю даний спосіб заробітку оскільки він погіршує саму структуру вашого сайту, а так само пошукові системи можуть почати до нього негативно відносити через час. Ще є "вітрини посилань і банерів", які неиндексируються пошуковими системами. Даний спосіб приносить досить високий дохід тільки в тому випадку, якщо у Вас висока відвідуваність.


джерело:http://forum.ucoz.ru/forum/53-40722-1
Просмотров: 96 | Добавил: Admin | Теги: Монетизація сайту - загальна характ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar