Понедельник, 19.03.2018, 21:36
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Нові попередження про потенційно шкідливих двійкових файлів
21:18
Нові попередження про потенційно шкідливих двійкових файлів
Якщо ви використовуєте Chrome, ви не повинні наполегливо працювати, щоб знати, що хром розширення у вас встановлені і включені. Ось чому в грудні минулого року ми оголосили, що Chrome (версії 25 і вище) буде відключення автоматичної установки розширень за замовчуванням. Крім захисту користувачів від несанкціонованих інсталяцій, ці заходи призвели до помітних поліпшень продуктивності Chrome і поліпшений користувальницький досвід.
 Щоб захистити Вас при перегляді веб-сторінок нещодавно ми додали нові заходи, щоб захистити вас і ваш комп'ютер. Ці заходи дозволять визначити програмне забезпечення, яке порушує стандартних механізмів браузера Chrome для розгортання розширення, маркування такі бінарні файли як шкідливі програми. Протягом тижня, ви почнете бачити безпечного перегляду шкідливе попередження скачать при спробі завантаження шкідливої програми, визначаються цим критеріям.
 Такого роду шкідливе ПЗ часто намагається обійти автоматичну установку блокіраторів зловживаючи параметри центру управління в Chrome, які призначені використовуватися для налаштування примірників хром всередині організації. При цьому встановлені розширення включені за замовчуванням і не може бути видалена або відключена Користувачем в хром. Інші варіанти включають в себе виконувані файли, які безпосередньо маніпулювати переваг Chrome, щоб автоматично встановити і включити розширення в комплекті з цими бинарниками. Наші недавні заходи до розширення наших можливостей виявляти і блокувати ці шкідливі програми.
 Розробники додатків повинні дотримуватися хром стандартні механізми установки розширення, які включають інтернет-магазин Chrome, вбудованого монтажу, та інші параметри розгортання, описані в розширеннях розробки документації.


джерело: https://security.googleblog.com/2013/04/new-warnings-about-potentially.html
Просмотров: 53 | Добавил: Admin | Теги: Нові попередження про потенційно шк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar