Суббота, 24.03.2018, 20:54
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Переадресація 301
21:48
Переадресація 301
Якщо ви хочете змінити URL-адресу сторінки, яка відображається в результатах пошуку, рекомендуємо використовувати переадресацію 301, виконувану сервером. Це найкращий спосіб забезпечити перехід користувачів з результатів пошуку на запитувану сторінку. Код статусу 301 означає, що запитувана сторінка остаточно переміщено в нове місце.

Використовувати переадресацію 301 особливо зручно в наступних випадках:

Ви перемістили свій сайт в інший домен і хочете, щоб здавалося, ніби переходу і зовсім не було.

Наприклад, потрапити на сторінку можна кількома способами: http://example.com/dom, http://dom.example.com або http://www.example.com. Буває зручно вибрати один з цих URL в якості основного і використовувати переадресацію 301 для перенаправлення на нього трафіку з інших URL. Також для налаштування головного домену можна використовувати Search Console.

При об'єднанні двох сайтів потрібно, щоб всі посилання на застарілі сторінки вказували на сторінки, що діють в даний момент.

Щоб встановити переадресацію 301 для сайтів, розміщених на Apache, необхідно внести зміни у файл сервера .htaccess. Якщо у вас виникли сумніви з приводу доступу або З сервера, зверніться до постачальника послуг хостингу. Детальніше про це можна дізнатися у навчальному посібнику файлів .htaccess для Apache і керівництві по зміні URL для Apache. Якщо сайт знаходиться на сервері під керуванням іншого, зверніться за інформацією до постачальника послуг хостингу.


джерело: https://support.google.com/webmasters/answer/93633
Просмотров: 47 | Добавил: Admin | Теги: Переадресація 301 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar