Суббота, 24.03.2018, 21:00
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Прихована переадресація
21:45
Прихована переадресація
Переадресацією називається перенаправлення користувача на інший URL замість запланованого. Часто цей метод використовується обґрунтовано, наприклад, при перенесенні сайту на новий домен або об'єднання декількох сторінок в одну.

Однак у деяких випадках переадресація застосовується для обману пошукової системи або для показу відвідувачам сторінки відмінних від тих, які аналізує сканер. Це порушення наших правил. У такій ситуації пошуковий робот, швидше за все, не буде перенаправлено і проіндексує зміст початкової сторінки, в той час як користувачі побачать сторінку переадресації. Як і при маскуванні, такі дії є шахрайством, оскільки людям і роботу Googlebot надається різний зміст, і відвідувачі можуть бути перенаправлені не на ту сторінку, на яку вони хотіли потрапити.

Нижче наведені деякі приклади прихованої переадресації:

Пошуковий сканер аналізує одну сторінку, а користувачам показується зовсім інша.

Користувачі комп'ютерів бачать звичайну сторінку, у той час як користувачі смартфонів перенаправляються хакерами на зовсім інший домен.

Веб-майстер може використовувати JavaScript для перенаправлення відвідувачів, не бажаючи обдурити їх. Наприклад, якщо вам потрібно направити відвідувача на внутрішню сторінку сайту після того, як він виконає вхід, застосування JavaScript буде доречно. При перевірці переадресації за допомогою JavaScript або інших методів на своєму сайті на предмет відповідності вимогам нашого керівництва подумайте, як можуть бути витлумачені ваші цілі. Не забувайте, що при перенесенні сайту на інший домен краще всього задіяти переадресацію 301. Якщо ж у вас немає доступу до сервера, на якому розміщений сайт, можна використовувати JavaScript.


джерело: https://support.google.com/webmasters/answer/2721217
Просмотров: 56 | Добавил: Admin | Теги: Прихована переадресація | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar