Понедельник, 19.03.2018, 21:37
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Що таке Search Console
21:10
Що таке Search Console
Google Search Console – це безкоштовний сервіс, який дозволяє дізнатися, як ваш сайт представлений в Пошуку Google, і при необхідності оптимізувати його. Вам не обов'язково реєструватися в цьому сервісі, щоб ваші веб-сторінки потрапили в наш індекс. Проте це дозволить дізнатися, як Google сприймає сайт, і вжити заходів для поліпшення позиції в результатах пошуку.
Навіщо використовувати Search Console?

Управляйте тим, як ваш сайт з'являється в результатах пошуку Google:

Забезпечте Google доступ до вашого контенту.

Надсилайте нові сторінки на сканування і видаляйте з індексу ті, які не потрібно показувати користувачам Google.

Створюйте контент, який привабливо виглядає в результатах пошуку.

Підтримуйте роботу сайту, не втрачаючи потенційних відвідувачів з пошукових систем.

Відстежуйте і видалити шкідливі програми, спам і зі своїх сторінок.

Хочете знати, як відвідувачі потрапляють на ваш сайт через Пошук Google? Ви зможете отримати відповіді на наступні питання:

По яких запитах сайт з'являється в результатах пошуку?

Які запити забезпечують більше відвідувачів?

Відображаються товари, контактні дані та інформація про події в результатах пошуку?

Які сайти містять посилання на ваш сайт?

З'являється ваш сайт в результатах мобільного пошуку?
Для кого призначений сервіс Google Search Console?

Для будь-яких власників сайтів і веб-майстрів. Цей сервіс буде корисний як новачкам, так і професіоналам. Ось кілька прикладів:

Власник компанії, що користується послугами фахівців. Вивчіть основні функції Google Search Console, навіть якщо не збираєтеся застосовувати їх особисто. Ви можете наймати веб-майстра або маркетолога, щоб оптимізувати свій сайт за допомогою цього сервісу. Фахівці допоможуть вам налаштувати потрібні звіти. Крім того, відомості про позиції сайту в результатах пошуку дозволяють приймати обгрунтовані рішення з інтернет-маркетингу.


Фахівець з пошукової оптимізації або маркетолог. Google Search Console допоможе вам відстежувати і оптимізувати трафік, позицію і відображення сайту в результатах пошуку. Використовуйте інформацію з цього сервісу при виборі технічних рішень для роботи з контентом. Застосовуйте Search Console та інші засоби веб-аналітики (наприклад, Google Тренди і AdWords) для маркетингових досліджень.


Адміністратор сайту. Завдання адміністратора – забезпечувати стабільну роботу сайту. Google Search Console дозволяє легко відстежувати і в деяких випадках навіть усувати помилки сервера проблеми із завантаженням, а також вирішувати проблеми безпеки, такі як злом сайту і видалення шкідливого ПЗ. З допомогою наших інструментів ви можете перевіряти, чи не позначилися зміни на сайті або технічні роботи на його положенні в результатах пошуку.


Веб-розробник. Якщо ви створюєте розмітку і/або код для сайту, Google Search Console допоможе знайти і усунути такі проблеми, як помилки в показі структурованих даних.


Розробник додатків. Якщо у вас є власний додаток, ви зможете дізнатися, як користувачі знаходять його в результатах Пошуку Google. Search Console дозволить вам повністю інтегрувати додаток в інтернет-середовище. Детальніше...


джерело: https://support.google.com/webmasters/answer/4559176?hl=ru&ref_topic=3309469
Просмотров: 73 | Добавил: Admin | Теги: Що таке Search Console | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar