Понедельник, 19.03.2018, 21:30
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Відхилення зворотних посилань
21:20
Відхилення зворотних посилань
Рейтинг у системі PageRank є показником важливості сторінки з точки зору Google. Він розраховується на основі вхідних посилань з інших сайтів. Але це лише один з більш ніж 200 показників, на основі яких Google визначає релевантність. Кількість посилань на сайт розцінюється нами як показник його якості.

Ми робимо все можливе, щоб інші сайти не могли негативно вплинути на рейтинг вашого сайту. Тим не менш, в деяких випадках вхідні посилання можуть погіршити показники сайту або сторінки, які враховуються Google. Наприклад, це може статися, якщо ви або найнятий вами фахівець з пошукової оптимізації створили неякісні платні посилання або використовували інші схеми обміну посиланнями, порушують наші правила. Насамперед рекомендуємо видалити якомога більше таких посилань з Інтернету.

Якщо ви приклали всі зусилля, але вам не вдається видалити всі низькоякісні посилання, ви можете відхилити їх. Простіше кажучи, ви можете попросити Google не брати до уваги певні посилання при оцінці вашого сайту.
Цю розширену функцію слід використовувати обережно, оскільки відхилення деяких посилань може негативно вплинути на ефективність вашого сайту в результатах пошуку Google. Ми рекомендуємо відхиляти посилання тільки в тому разі, якщо є значна кількість штучних вхідних посилань на ваш сайт і ви впевнені, що саме вони негативно впливають на його рейтинг. У більшості випадків Google може самостійно визначити, яким посиланнями можна довіряти, тому веб-майстрам зазвичай не потрібно використовувати цей інструмент.
Відхилення зворотних посилань

Ця процедура складається з двох етапів. По-перше, потрібно завантажити список вхідних посилань на ваш сайт. Потім необхідно створити файл зі списком тільки тих посилань, які варто відхилити, і відправити його в Google.
Завантаження списку посилань, ведучих на ваш сайт
На головній сторінці Інструментів для веб-майстрів виберіть потрібний сайт.
В лівій панелі знайдіть функцію Посилання на ваш сайт.
У розділі Найбільш часто посилаються натисніть Додатково.
Натисніть Завантажити більше посилань для прикладу. Щоб переглянути дату, натисніть Завантажити останні посилання.

Примітка: можливо вам потрібно підтвердити в Search Console обидва варіанти домену (з www і без). Для Google це два абсолютно різних сайту. Вивчіть дані обох сайтів. Детальніше...

В завантаженому файлі будуть перераховані всі сторінки, які посилаються на ваш сайт. Використовуйте його для створення текстового файлу (він повинен мати розширення txt, кодування UTF-8 або 7-bit ASCII), містить тільки посилання, які ви хочете виключити. Якщо ви хочете, щоб сканер Google ігнорував посилання зі всіх сторінок домену (наприклад, example.com), додайте рядок domain:example.com. У текстовий файл можна внести додаткові відомості про виключених посилання та коментарі. Такі рядки повинні починатися з символу #, щоб система їх пропускала. Не надсилайте у Google список всіх посилань, що ведуть на ваш сайт! Нам потрібні тільки ті посилання, які слід ігнорувати.
Приклад

Ось приклад дійсного файлу.
#Власник сайту example.com видалив більшість посилань, але пропустив наступні:
http://spam.example.com/stuff/comments.html
http://spam.example.com/stuff/paid-links.html
# 7 січня 2012 року відправлений запит власнику сайту shadyseo.com
# відповідь не отримано.
domain:shadyseo.com

Якщо ви хочете, щоб Google ігнорував посилання зі всіх сторінок домену (наприклад, example.com), додайте рядок domain:example.com.
Відправка списку посилань в Google
Відкрийте сторінку Відхилення посилань.
Виберіть свій сайт.
Натисніть Відхилення посилань.
Натисніть Вибрати файл.

Примітка. Новий файл замінить всі завантажені раніше.

Обробка цих даних може зайняти деякий час. Зокрема, на додавання цієї інформації в індекс Google по мірі сканування Інтернету і повторної обробки сторінок може знадобитися кілька тижнів. Ці посилання будуть як і раніше відображатись в розділі "Посилання на ваш сайт" Search Console.


джерело: https://support.google.com/webmasters/answer/2648487?hl=ru&ref_topic=4596795
Просмотров: 113 | Добавил: Admin | Теги: Відхилення зворотних посилань | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar