Суббота, 24.03.2018, 20:58
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Апрель » 10 » Внутрішня оптимізація сайту на uCoz - це просто
20:58
Внутрішня оптимізація сайту на uCoz - це просто
Внутрішня оптимізація сайту дуже важлива для ресурсів, які планують отримувати більшу частку пошукового трафіку. Оптимізація допоможе поліпшити видимість сайту для пошукової системи. Таким чином, ви зможете зробити свій сайт найсмачнішим для пошукача. Всередині коротка інструкція по оптимізації сайту uCoz. Таким чином, ви зможете зробити свій сайт найсмачнішим для пошукача.

Мета-теги
Зараз велика частина веб-майстрів використовують 2 головних мета-тега: description і keywords. Прописуються вони в коді сторінки між тегами <head> і </head>. Вид коду для цих тегів:
Code
<meta name="description" content="Опис сайту або сторінки" />
<meta name="keywords" content="ключове слово 1, ключове слово 2"/>


 Як же підібрати потрібні ключові слова й опис для сайту. Для цього визначте тематику свого сайту. Потім випишіть слова, з якими у вас пов'язаний ваш сайт. Потім перевірте нудоту цих ключових слів в пошукових системах, тобто дізнайтеся, наскільки часто люди шукають по тим чи іншим запитам. Зберіть близько десятка закидів, за якими ви хотіли б отримувати пошуковий трафік. Залишилося тільки вписати ключі в опис сайту і відповідний мета-тег ключових слів.

 Зазначимо, що основні CMS самі генерують мета-теги сторінок, але для uCoz корисно самим зробити цю процедуру. Якщо на всіх сторінках будуть однакові мета-теги, то пошукова система може штучно занизити у видачі сторінки з такими тегами. Щоб уникнути таких проблем необхідно прописувати для кожної сторінки різні мета-теги. Припустимо, у вас є каталог файлів, що містить різні корисні файли для скачування. Для сторінки з матеріалом і коментарями корисно розмістити такі мета-теги:
Code
 <meta name="description" content="$ENTRY_TITLE$" /> <meta name="keywords" content="$ENTRY_TITLE$, $CAT_NAME$, $SITE_NAME$" />

В рамках платних пакетів послуг "Оптимальний", "Максимальний", "Магазин" доступні наступні коди:
Code
<meta name="description" content="$SEO_DESCRIPTION$" /> <meta name="keywords" content="$SEO_KEYWORDS$" />


Таким чином, замість $ENTRY_TITLE$ і $CAT_NAME$ будуть підставлятися відповідні значення.

У вас повинно вийти щось на зразок цього
Оптимізація назв сторінок. Title.
 Даний знаходиться в шапці сторінки. Як же часто можна побачити теги сторінки, які займають більше 150-200 символів. Такі сторінки не цікаві для пошукової системи. Досить сторінки для перегляду матеріалів наступного назви:


Code
$ENTRY_TITLE$ / $CAT_NAME$

Або
Code
$SEO_TITLE$


Воно повністю відображає зміст даної сторінки для пошукової системи. Не потрібно приписувати назва сайту та інші не потрібні речі. Для сторінки з категоріями пропишіть одиночне назва - $CAT_NAME$, його так само буде більш ніж достатньо. Рухайтеся по шляху спрощення в цьому питанні.

Перелінковка
Перелінковка сторінок служить для того, щоб підвищити видимість внутрішніх сторінок сайту для пошукових систем. Завдання – якомога щільніше пов'язати сторінки між собою посиланнями. Всі посилання повинні мати атрибут title, в якому потрібно задавати опис посилання. Приклад:
Code
<a href="http://site.ru/music" title="Завантажити музику безкоштовно. Музика онлайн"></a>


Не забувайте прописати для опису основних посилань сайту – меню, футері і інших частинах сторінки.

Зауваження:
Quote
Зовнішні посилання для сайту – це опік на тілі людини. Ніж опіків більше, тим гірше стан людини. Те ж саме відбувається з сайтом, коли ви перевантажуєте його зовнішніми посиланнями. Пошукова система може знизити сайт у видачі або ж накласти фільтр.


Семантичне ядро
 Нам потрібно відібрати ключові конкурентні запити, з яким хотілося б бачити сайт в топі. Зазвичай, досвідчені seo-майстри роблять в районі 5 тисяч таких запитів, з яких вибирається в районі 30-50 для подальшого просування. Як підібрати запити? Виходите з тематики сайту. Якщо у вас інтернет-магазин іграшок, підбирайте відповідні запити: купити іграшки, купити іграшки для дітей і т. д. Наше завдання зібрати список ключів, за якими ми будемо просувати сайт. Коли буде готовий список ключів – додайте їх в мета-тегах. Wordstat від Яндекса - зручний засіб для складання семантичного ядра.

Соціальні мережі - джерело трафіку
Інтегрувати соціальні мережі досить просто, оскільки зараз існує безліч ресурсів, які допомагають зробити подібну процедуру. Share42.com – один з корисних ресурсів. Його зручність в тому, що ви самі обираєте кількість і розмір кнопок, крім того, можна вибрати тип відображення. Розміщуйте скрипт на сторінці перегляду матеріалу (файлу, новини або статті), щоб відвідувачі змогли швидко розшарити корисний матеріал.

Результат

 Також можна підключити соц. бар - докладна інструкція.
Робота над кодом
Оптимізація html-коду сторінок – дуже важлива частина нашої роботи. Якщо ви користувалися візуальним редактором або поставили неякісний шаблон, роботи буде багато. Часто можна побачити таке:


Code
<div><div><div style="color:#cccccc">Текст</div></div></div>


Це нікому не потрібно! Створіть окремий клас div_text, для цього в CSS пропишіть:
Code
.div_text {
color:#cccccc;
}


Після це замініть ваші div и на це:
Code
<div class="div_text">Текст</div>


 Стало набагато красивіше і простіше. Якщо у класу div_text буде більше атрибутів, то працювати з використанням CSS стане ще зручніше. Не забувайте про стандарти, сучасні веб-майстри навіть не підозрюють про існування таких. Вже давно чітко прописано, як повинна виглядати структура якісного сайту, що і де має бути. Читайте книги. У мене є 2 книжки:
- Веб-дизайн за стандартами. Автор: Джеффрі Зельдман. Автор ділиться своїм величезним досвідом. Раджу;
- Веб-дизайн. Довідник. Автор: Дженніфер Нидерст Роббінс. Товста книжка, що користується великою популярністю по всьому світу.

Висновки:
- кожна сторінка сайту повинна мати унікальні мета-теги, що відповідають змісту сторінки;
- кожна посилання на сайті повинна мати опис;
- допоможіть малого числа зовнішніх посилань;
- пишіть простий і якісний код.


джерело: http://manual.ucoz.net/board/41-1-0-188
Просмотров: 60 | Добавил: Admin | Теги: Внутрішня оптимізація сайту на uCoz | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar