Понедельник, 19.03.2018, 21:39
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Август » 3 » Активація або вимкнення модулів системи uCoz
21:36
Активація або вимкнення модулів системи uCoz
У цій інструкції ми розглянемо процедуру підключення та деактивації модулів системи uCoz.

В першу чергу, що таке модуль uCoz?

Модуль uCoz – функціонально закінчений фрагмент uCoz. Модулі дозволяють розбивати складні завдання на більш дрібні згідно з принципом модульності. Складний сайт часто являє собою набір таких модулів, як Новини сайту; Каталог статей; Каталог файлів; Форум. Наприклад, активувавши модуль «Форум» можна організувати співтовариство або повністю переробити під форумний сайт (докладний опис даної процедури міститься в інструкції «Створення форуму, перестроювання сайту на форум»), таким же чином працюють інші модулі.


Заходимо в панель управління вашим сайтом. Вхід в панель керування здійснюється за адресою:
адрес-сайта.ru/admin


Спочатку при створенні сайту ви обирали виключно з обмеженого списку основних модулів.

В панелі керування В лівій її частині розташовується блок з модулями вашого сайту. У блоці є дві вкладки, що знаходяться знизу.
Активні модулі – це ті модулі, які вже активовані на вашому сайті. Неактивні модулі – це ті модулі, які ви можете при бажанні в будь-який час активувати.


Так виглядає меню активних
модулів в панелі управління сайтом.
А це список неактивних модулів.


Для того, щоб активувати будь-який бажаний модуль необхідно перейти у вкладку «Неактивні», потім клацнути по назві того модуля, який ви хочете активувати; на наступній сторінці ми бачимо активацію модуля. Натискаємо на кнопку «Активувати модуль».
* Примітка: у кожного модуля можуть відрізнятися сторінки активації. Наприклад, на сторінці активації модуля «Каталог сайтів» можна вибрати два набору категорій. На сторінці активації іншого модуля будуть інші параметри.

Після активації ми відразу потрапляємо на сторінку керування модулем, і, створений модуль з'являється у вкладці «Активні». Щоб подивитися як виглядає наш свежеподключенный модуль необхідно клікнути в нижній частині за посиланням Огляд модуля.


Переходимо у вкладку неактивні,
потім клікаємо по назві модуля який хочемо активувати.
При необхідності вибрати набір категорій,
потім активувати модуль.
Якщо є бажання подивитися як виглядає створений модуль, то клікаєм по ссылке
«Огляд модуля».


Тепер перейдемо безпосередньо до видалення модуля. Якщо вам з якоїсь причини, більше не потрібен певний модуль зі списку «Активні модулі», то ви легко можете його видалити перейшовши на сторінку модуля.
* Примітка: видалятися дані тільки цього модуля, тобто, наприклад, якщо ви активували модуль «Каталог сайтів», додали кілька матеріалів, після вирішили, що модуль «Каталог сайтів на вашому сайті не потрібен – ви можете його вимкнути. При цьому втечуть всі матеріали які ви додавали саме в модуль «Каталог сайтів», дані інших модулів залишаться неушкодженими. Але якщо ви захочете заново активувати модуль, то він активується порожнім.

У нижній частині навпроти червоного хрестика є посилання Видалити модуль, переходимо по посиланню. На сторінці вас попереджають, якщо ви видалите цей модуль, то видаляються всі налаштування, пов'язані з ним, зокрема, матеріали і шаблони.


Клікаємо по модулю який хочемо видалити.
Поруч з червоним хрестиком є посилання
«Видалити модуль». Клікаємо по ній.
На наступній сторінці ми бачимо попередження, читаємо його. Якщо ви не передумали видалити модуль, то вводимо відповідь на секретне питання в полі, після того як ввели клікаємо по кнопці «Видалити модуль».


Якщо ви хочете продовжити видалення модуля, то вам необхідно ввести відповідь на секретне питання. Після того, як ви ввели відповідь на секретне питання необхідно клікнути на «Видалити модуль», потім, підтверджуємо видалення. Віддалений модуль з'являється у вкладці «Неактивні», в будь-який час при бажанні ви завжди зможете його активувати. Нагадаю, якщо ви захочете заново активувати модуль, то він активується порожнім.
* Примітка: якщо ви з якихось причин забули відповідь на секретне питання, то вам необхідно подати запит в службу підтримки на відновлення відповіді секретного питання. Опис процедури відновлення забутого секретного питання доступна на офіційному форумі веб-сервісу uCoz → http://forum.ucoz.ru/forum/44-35266-1.

источник: http://manual.ucoz.net/board/39-1-0-473
Просмотров: 157 | Добавил: Admin | Теги: Активація або вимкнення модулів сис | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar