Понедельник, 19.03.2018, 21:32
Приветствую Вас, Гость
Главная » 2016 » Август » 3 » Як вирішити проблему "Закінчився термін сесії чи змінився ваш IP-адресу. Введіть ваш пароль заново"?
20:31
Як вирішити проблему "Закінчився термін сесії чи змінився ваш IP-адресу. Введіть ваш пароль заново"?
Відповідь:

Ймовірні проблеми:
Не приймаються cookies. Ваш браузер може не приймати cookies, а фаєрвол – блокувати їх. Налаштуйте ці програми і повторіть спробу.
Використовується Traffic Compressor. При використанні сервісу для економії трафіку вся інформація архівується і проходить через інший сервер. У цьому разі IP-адреса може змінюватися при кожному оновленні сторінки. Вимкніть сервіс та повторіть спробу авторизації;
Використовується веб-проксі. У вас встановлена програма, динамічно змінює проксі-сервери і приховує ваш реальний IP-адресу. При роботі з панеллю керування сайтом необхідно відключати цю програму, так як в системі uCoz в якості одного з методів безпеки використовується прив'язка до IP-адресою;
Одночасна робота. Хтось крім вас або одночасно з вами намагається працювати в панелі управління. Так як сесія прив'язана до IP-адресою, одночасно працювати з двох різних адрес не можна. Змінити цей параметр можна в панелі управління: Панель управління → Безпека → Параметри безпеки: Максимальна кількість одночасних входів в панель управління.

источник: http://faq.ucoz.ru/faq/23-1
Просмотров: 44 | Добавил: Admin | Теги: Як вирішити проблему Закінчився тер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar