Online site Meder
Четверг, 18.10.2018, 18:31
Приветствую Вас Гость | RSS
 
Главная РегистрацияВход
Меню сайта
Категории раздела
Ucoz [3]
Блог Ucoz
пошукова оптимізація [1]
пошукова оптимізація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

20:01
Підключення ssl-сертифікату
SSL сертифікат - дозволяє забезпечити обмін даними між вашим сайтом і відвідувачами з безпечного, захищеного протоколу. В першу чергу він необхідний для інтернет-магазинів, фінансових організацій та інших сайтів, які отримують через сайт дані клієнта і хочуть забезпечити надійний захист цих даних при передачі їх від клієнта до сервера.

Для установки SSL-сертифіката на сайті нам знадобиться приватний ключ (c розширенням .key) і файли сертифікатів (як правило, з розширенням .crt): сертифікат на домен, проміжний і кореневої сертифікати (які видані вам видавцем сертифіката), далі їх необхідно підключити через панель управління сайтом.

Придбати SSL-сертифікат можна у будь-якого видавця сертифікатів.

Важливо! Копіюйте весь код сертифіката, включаючи рядки:

----- BEGIN CERTIFICATE -----
----- END SERTIFICATE -----
та інші.
Важливо! Рекомендуємо зберегти всі отримані файли, так як в майбутньому вони можуть вам знадобитися. Відкрити ці файли можна будь-яким текстовим редактором, наприклад, "Блокнотом".

Можна починати процес підключення сертифіката до сайту, для цього треба зайти в панель управління вашого сайту в розділ "Безпека" - "Налаштування SSL".

Активуйте опцію "Підключити HTTPS".

Опції "Відключити автоматичне перенаправлення на HTTPS" і "Заборонити HTTP для підключаються ресурсів" рекомендуємо залишити неактивними.

Скопіюйте вміст файлу з приватним ключем (цей ключ був згенерований при оформленні сертифіката) і вставте його в першому полі.

В поле "Сертифікат для домену" вставте вміст файлу "SSL-сертифікат сертифікат на домен". Аналогічну процедуру виконайте з блоком "Проміжний SSL-сертифікат".

Натисніть на кнопку "Додати поле".

У нове поле "Додаткові сертифікати" скопіюйте і вставте вміст файлу "Кореневий SSL-сертифікат".

Натисніть на кнопку "Зберегти". Якщо ви все зробили правильно, збереження пройде успішно, і протягом декількох хвилин завантажені сертифікати будуть підключені до вашого сайту.

Тепер, заходячи на ваш сайт за посиланням http: // домен_вашего_сайта, відвідувачі будуть автоматично потрапляти на https: // домен_вашего_сайта.

Підключення SSL-сертифіката завершено!

Категория: Ucoz | Просмотров: 11 | Добавил: GER | Теги: Підключення ssl-сертифікату | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вход на сайт

Copyright Mederfamily.ucoz.com© 2018
Хостинг от uCoz